Prishet serish ceremonia e trendafilave, njera nga vajzat largohet nga Love Story

2 Просмотры
Издатель
#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan

Nata e 12-të e spektaklit Love Story në TV Klan është shoqëruar me emocione të shumta dhe të papritura, teksa një tjetër konkurrente vendosi të tërhiqet nga spektakli.

Sapo nisi ceremonia e trëndafilave, ishte Flavia ajo që kërkoi të thoshte diçka, duke deklaruar se i janë zbehur ndjenjat për 33-vjeçarin.

Ajo theksoi se është e kotë nëse do të vazhdonte të mashtronte veten dhe ndjenjat e saj.
“Mendova të ta lehtësoj pak natën e sotme. Duke parë raportin mes teje dhe vajzave të tjera, kam kuptuar që më është zbehur pak pëlqimi ndaj teje, kështu që do ishte e kotë që unë të moshtroja veten dhe ndjenjat e mia.

Kam vendosur të heq dorë nga ky rrugëtim dhe shpresoj që në fund ti të përfundosh me një vajzë sepse je djalë shumë i mirë”, deklaroi

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
Follow Tvklan on Facebook:
Follow rtvklan on Instagram:
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen
Категория
Мелодрамы HD
Комментариев нет.